Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

bulharsko solární elektrárna

Klasické, ostrovní, hybridní: Solární elektrárny v kostce...

Solární elektrárny hrají ve světě obnovitelné energie jednu z nejvýznamnějších rolí. Jsou to výkonné výrobny čisté energie a investice do nich se vrací relativně rychle.

Již druhá solární elektrárna v Bulharsku spuštěná společností...

Servis FVE a.s. úspěšně dokončila a spustila do provozu již 2. solární elektrárnu. Elektrárna o velikosti 2,5MW se nachází poblíž severozápadního města Vidin a je připojena do distribuční sítě ČEZ Bulgaria.

Již druhá solární elektrárna v Bulharsku spuštěná společností...

Servis FVE a.s. úspěšně dokončila a spustila do provozu již 2. solární elektrárnu. Elektrárna o velikosti 2,5MW se nachází poblíž severozápadního města Vidin a je připojena do distribuční sítě ČEZ Bulgaria.

V Bulharsku postaví Toshiba obrovskou solární elektrárnu...

Solární elektrárnu o výkonu až 250 MW chce v Bulharsku postavit japonská vláda ve spolupráci s energetickou společností Tokyo Electric Power a firmou Toshiba. Spekuluje se o účasti ČEZ.

Fotovoltaické elektrárny

Naše společnost se zabývá výrobou, montáží solárních elektráren na klíč, ale také výrobou hliníkových konstrukcí pro nesení solárních panelů a výrobou zemních vrutů.

Další problémy ČEZ v Bulharsku: Musí odpojit větrné a solární...

Bulharsko vyrábí až příliš elektrické energie a proto musí ČEZ a rakouská EVN vypnout větrné a solární elektrárny. Opatření je údajně dočasné a souvisí s poměrně výrazným poklesem spotřeby - firmy i domácnosti odebírají méně elektřiny...

250MW přílivová elektrárna pro Indii

V těchto dnech byl spuštěn projekt, který má za cíl vybudovat první indickou komerční přílivovou elektrárnu. Stavbu realizuje anglická společnos

Energyhub: Co přinesl týden: ČEZ vyřešil Bulharsko, nyní stojí...

ČEZ se snad konečně dokáže zbavit bulharských aktiv. Energetická skupina v pátek podepsala smlouvu se společností Incercom Bulgaria a čeká jen na posvěcení antimonopolním úřadem. Cena transakce není známa, dle ČEZu však převyšuje vstupní...

Domácí solární elektrárna - Fotovoltaika |

Solární systémy, solární - sluneční a fotovoltaické kolektory, solární sestavy, solární čerpadlové skupiny, regulátory, montážní sady atd. Poradenství, montáže - realizace, návrhy.

ČEZ opět staví velké pozemní solární parky — Solární Novinky

Více než 20 000 panelů Solární park postaví CEZ ESCO Bulgaria pro místní pobočku německé skupiny Aurubis, jednoho z největších světových producentů mědi. Čistá

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky