Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

paguera mallorca ck fischerová

Paguera | CK INEX

Španělsko, Mallorca. Kouzelná dovolená - Paguera. V překrásné krajině leží mezí piniovými háji a písečnými plážemi populární středisko Paguera. Během večera můžete korzovat na vyhlášené promenádě s mnoha restauracemi, kavárnami a bary. ... O CK INEX.

Aparthotel Flor Los Almendros *** Mallorca | BRENNA

Aparthotel Flor Los Almendros *** Kompletně zrekonstruovaný hotelový a apartmánový komplex se nachází v jedné z nejlepších částí Paguery, strategicky umístěný mezi kavárenskou zónou a pláží Palmira, ke které vede soukromá cesta (50 m).

Mallorca - CK Blue Style

Paguera 30 kmAlcudia 70 kmCan Pastilla 2 kmCala D'Or, Cala Barca 65 kmCala Millor 65 kmEl Arenal 10 kmPlaya de Muro 60 kmPlaya de Palma 8 kmS‘illot 65 kmSa Coma 75 kmPalma Nova 30 kmPalma de Mallorca 12 kmCalas de Mallorca 64 kmSanta Ponsa 40 kmCan P

Paguera - Dovolená 2020 - CK FISCHER

Peguera, oblíbený způsob prázdnin na Mallorce. Příjemné španělské letovisko Peguera leží v srdci zátoky Santa Ponca na úplném jihozápadě největšího baleárského ostrova Mallorca.Je součástí dlouhého pásu vyhlášených rekreačních středisek lemujících po

Turistické zajímavosti | Mallorca

Malé letovisko Camp de Mar se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca.. Leží mezi městečky Port d'Andratx a Paguera (4 km daleko), v regionu Serra de Tramuntana.. Od hlavního města Palma de Mallorca je vzdálené asi 40 km.. Původně rybářská v

Mallorca | CK Palma Travel

Poloha: Hotel Global America se nachází v oblasti Callas de Mallorca na východním pobřeží ostrova Mallorca, cca 70 km od hlavního města Palma de Mallorca. V okolí hotelu naleznete několik obchůdků, restaurací a barů. Jedná se o hotel v kategorii 4*.

dovolená paguera

Mallorca dovolená 2019, Španělsko - 223 655 zájezdů - Invia. Dovolená - Costa de la Luz (1 445 termínů zájezdů) ... K těm nejoblíbenějším patří Paguera, ležící na jihozápadě ostrova, jen 25 km od hlavního města.

Mallorca Last Minute 2020 -Španělsko Mallorca |

Last Minute Mallorca 2020 dovolená. Vyberte si Last Minute dovolenou Mallorca z nabídky 300 CK, včetně všech slev a akcí. Iba na Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty.

Beverly Playa -Španělsko Mallorca Paguera | 1 Cestovní

V zimě nabízíme lyžování v alpách. Všechny slevy od CK na rok 2019 - 2020 u nás platí, podívejte se na elektronické katalogy na letošní sezonu a naplánujte si cestování za poznáním, poradíme kvalitní hotel, čteme recenze hotelů za Vás. Jsme profesion

WTConcept Kladno | Paguera,Španělsko

Španělsko » Španělsko ostrovy » Baleáry » Mallorca » Paguera. ... Spolupracujeme s renomovanými CK. Čedok, EXIM, Canaria, ESO, Firo i německými CK. Můžete si vybrat letecké, autobusové a poznávací zájezdy. Pobyty a ubytování pro individuální turisty.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky