Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

portugalsko českomoravské vrchoviny

Českomoravská vrchovina |

Podle našich popisů kvalitně naplánujete treky na Českomoravské vrchovině.

Českomoravská vrchovina - Vodní nádrže | Tipy na výlet pro...

Při dovolené na Českomoravské Vrchovině doporučujeme navštívit vodní nádrže z našeho seznamu tipů na výlet. U každého turistického cíle najdete i nabídku ubytovbání na nejbližších chatách a chalupách v okolí.

Českomoravská vrchovina | Cestovatelé.info

Českomoravská vrchovina (Vysočina) je pohoří na hranicích Čech a Moravy. Nejvyšší horou je Děvet skal (836 m n.m.). Ne příliš vysoké pohoří je rozlohou největším pohořím v České Republice.

Českomoravská vrchovina - Zeměpis cestovního ruchu

- součástí Českomoravské vrchoviny jsou Žďárské vrchyLetní rekreace → rybníky, turistika, cykloturistika, kempyZimní rekreace → běžecké lyžováníRybníky →

Čím láká turisty Českomoravská vrchovina

Českomoravská vrchovina má svým návštěvníkům určitě co nabídnout, ať jsou to přírodní krásy, nebo kulturní památky. Pojďme se podívat na tuto oblast.

Českomoravská vrchovina, Vysočina a příroda |

Nejvýznamnějšími podcelky Českomoravské vrchoviny jsou zcela určitě Žďárské vrchy (Hornosvratecká vrchovina) a Železné hory.

Českomoravská vrchovina – Wikipédia

Českomoravská vrchovina alebo Českomoravská vysočina (ľudovo Vysočina) je rozsiahla, mierne zvlnená vysočina na rozhraní Čiech a Moravy.

Českomoravská vrchovina / Vysočina, členění |

Oblast Českomoravské vrchoviny je totiž častým námětem televize i rozhlasu. Především díky dopravnímu zpravodajství a nehodám na tolik skloňované dálnici D1. Kdo z nás ale dokáže přesně vymezit Českomoravskou vrchoviny, která je lidově zvaná...

Českomoravská vrchovina | Cestovatelé.info

Českomoravská vrchovina (Vysočina) je pohoří na hranicích Čech a Moravy. Nejvyšší horou je Děvet skal (836 m n.m.). Ne příliš vysoké pohoří je rozlohou největším pohořím v České Republice.

Českomoravská vrchovina

Pobytové i poznávací zájezdy do těchto destinací: Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Korsika a Řecko. Last minute, zimní zájezdy, nabídka: Itálie, Francie, Rakousko, ...

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky