Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

portugalsko program idnes

V USA je všechno jinak - Blog

Mohli jste vidět stovky, tisíce amerických filmů, ale přesto vás řada věcí překvapí, když poprvé přijedete do Ameriky. Dal jsem si za cíl najít sto věcí, jevů, postupů, které jsou v Americe prostě jinak než v u nás doma v Evropě.

Na konci světa - Portugalsko - Blog

Pošestnácti letech jsem se hecla a navrhla dovolenou letadlem. A když už, tak už, vybrali jsme rovnou Portugalsko. Jak jsem trpěla ve vzduchu, jací jsou tam lidé a proč jsem měla dojem, že slyším ruštinu, se dozvíte za chvilku...

Všichni tady (ne)chcípneme - Blog

Jan Bartoň Babiš: Máme se výborně! Jistě, ale…. Premiér Andrej Babiš ve svém novoročním projevu vyjmenoval všechny důvody k optimismu počínaje lepším ratingem Česka a vyššími údaji o HDP na hlavu, než má Portugalsko či Řecko a Španělsko.

Volby do Evropského parlamentu 2019 - Volební speciál

Volby do Evropského parlamentu 2019 proběhnou v ČR 24. - 25. května. Kandidáti, výsledky a volební zpravodajství na jednom místě.

Portugalsko -

Plán podívat se na Madeiru byl původně zamýšlen spíše na jaro, kdy se povídá, že je tento ostrov nejhezčí. Nicméně několik cenových akcí najednou způsobilo zkrat v mé hlavě a nápad vydat se na cestu v listopadu. Označení Madeiry ostrovem věčného jara

- předpověď počasí pro ČR a Evropu

Teploty během následujících dní zůstanou v Česku i nadále poměrně vysoké, zejména pak na jihu Čech,...

Cyklistika– Sport –

Ve dvaačtyřiceti letech se Emil Hekele dočkal mezi elitními cyklokrosaři prvního domácího titulu, v Jičíně...

Liberecký kraj -

Zprávy z Liberce i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Libereckého kraje.

Jan Vaverka - Blog

Vystudoval jsem Fyzikální inženýrství a nanotechnologie na VUT v Brně. Vždy jsem rád cestoval, dříve spíš za poznáním, dnes už i do značné míry za prací. Chtěl bych se s vámi touto cestou podělit o informace a zkušenosti, které bych sám jako cestovat

Alcobaça a Tomar – trochu jiné Portugalsko - Blog

NejenŠpanělsko, také Portugalsko má svoji Estremaduru. S tou španělskou má společný v zásadě jen vývoj svého jména, kdy takto byla označena “extrémní hranice” mezi křesťanskou a muslimskou částí poloostrova.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky