Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

požáry mallorca červen

Maroko - Počasí -

Zajímá vás, jaké je počasí v místě, kam se chystáte na dovolenou? Denně pro vás aktualizujeme počasí po celém světě. S námi budete vždy v obraze!

Bryggen - Památky UNESCO - cestování, poznávání, dobrodružství

Bryggen, staré nábřeží v Bergenu, připomíná význam města v době jeho členství v Hanzovní lize ve 14. až 16. století. Přestože město bylo poničeno mnoha požáry, zachovalo se 62 charakteristických barevných dřevěných domů, které jsou připomínkou starýc

Mexiko - Počasí -

Mexiko je na naše poměry obrovskou zemí. Velikost území a především jeho členitost pak výrazně ovlivňují tamní klima. Mexiko můžeme rozdělit do tří klimatických pásem – horkého, mírného a chladného.

Chorvatsko - Počasí

Počasí v Chorvatsku se vyznačuje dlouhým a slunečným létem a naopak krátkou a mírnou zimou. Chorvatsko se nachází ve třech klimatických pásmech.

Chorvatsko - Počasí -

Počasí v Chorvatsku je rozdílné v různých částech země. Pro přímořské oblasti je typické mírné středomořské klima. V létě je tu teplo a sucho a nejvyšší denní teploty se pohybují kolem 30°C.

Španělsko - La Palma - diskuze na

Diskuze o tématech v kategorii Španělsko - La Palma. Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly Vašim představám.

Divokým západem (USA) 2020 | CK Alvarez

Park byl vytvořen prezidentem Theodorem Rooseveltem v roce 1906 a nachází se v něm komplex 600 skalních obydlí prehistorických indiánů postavený pod převisy stolové hory. Park utrpěl rozsáhlými požáry, bylo zničeno několik tisíc akrů lesů a byla znič

Třebíč – Wikipedie

Třebíč (Třebíč [ˈtr̝̊ɛbiːtʃ] IPA, rod ženský, ale původně mužský, německy Trebitsch, v němčině užíváno od roku 1850 do 1924, později mezi lety 1940 a 1945, v jidiš טרייביטש (Trejbitš)), město s rozšířenou působností, se nachází na západě Moravy v jih

Egypt - Počasí -

Jsou to horké drsné větry, které přinášejí písečné a prachové bouře. Vzhledem k vysokým teplotám je třeba zvážit cestování do Egypta v letních měsících. Pro pobytové zájezdy je nejlepší zvolit měsíce březen až červen nebo září až začátek prosince.

Institut geologického inženýrství

„S krajinami je to jako s lidmi, nikdy je úplně nepoznáme. Každý člověk a každá krajina mohou za určitých okolností projít všemi fázemi, od té nejubožejší ošklivosti až po tu

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky