Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

řecko neplní podmínky pro dopravní automobil

Vláda neplní čtyři body z loňské dohody s dopravci | Dopravní...
Vláda stále neplní čtyři body z devítibodové dohody, kterou uzavřela loni v listopadu s dopravci. Minulý týden na tiskové konferenci Sdružení Česmad Bohemia to uvedl viceprezident sdružení Jaroslav Hanák. - Dopravní noviny
Zákon o silniční dopravě - Hlava Druhá - Zvláštní Podmínky PRO...
Zákon o silniční dopravě - Hlava Druhá - Zvláštní Podmínky PRO Osobní Dopravu
Plnění pojišťovny u povinného ručení: kdy nemáte nárok...
Případě nehody či jiného poškození vozidla musí být splněno několik předpokladů, aby vám vznikl nárok na plnění a pojišťovna případnou škodu uhradila.
Řecko: Covid a aktuální podmínky cestování | Der Touristik
Aktuální informace k cestování do Řecka během pandemie koronaviru. Přinášíme vám covid opatření, podmínky vstupu na řecké ostrovy i návratu do ČR.
Řečtí politici se nedokázali domluvit na cestě z dluhové pasti...
Řecká politická reprezentace se neshodla na cestě, jak vyvést zemi z dluhové krize. Politická dohoda na úsporných opatřeních je přitom jednou z podmínek EU pro poskytnutí další finanční pomoci.
Všeobecné informace pro cesty a pobyt | Velvyslanectví České...
Specifika země a bezpečnostní situace, provoz na komunikacích, bezpečnost, zdravotní ošetření, další upozornění a doporučení a důležitá
Řecko – Wikipedie
Řecko je kolébkou západní civilizace, zrodila se zde demokracie, filozofie, mnohé základní literární žánry, historiografie, hlavní vědecké a matematické principy či olympijské hry.
Řecko autem – Jaká je cesta vlastním autem do Řecka?
Autem cestují do Řecka buď osoby, kteří milují motocestování nebo nadšenci autostopu a v neposlední řadě i ti, kdo plánují pobývat na území Řecka delší ...
Řecko a dopravní předpisy - Portál řidiče
Víte, jak je to s dopravními předpisy v Řecku? Jaké jsou rychlostní limity a jaká je povinná výbava? Všechny důležité informace naleznete v našem článku na Portálu řidiče.
Česko neplní kvóty na uprchlíky. Jak nás může EU potrestat...
Brusel/Prahy - Dlouho se mluví o tom, že Česká republika společně s Maďarskem a Polskem nesplnily svůj unijní závazek. Evropská komise se zlobí a vyhrožuje, že celou věc dotáhne až k Evropskému soudu.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky