Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

record palma de mallorca květen

Palma de Mallorca | Mallorca

Palma de Mallorca (katalánsky Ciutat de Mallorca) je hlavním městem ostrova Mallorca a současně sídlem autonomní vlády celých Baleárských ostrovů (patří sem ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera).

Počasí Palma de Majorca: Kdy jet do Palma de Majorca? - Podnebí...

Podnebí je nepříznivé 2 měsíců z 12 v Palma de Majorca. Nechávejte tam špatné období! Objevte, kdy jet, abyste měli jistotu, že máte dokonalé počasí.

Levné letenky Palma de Mallorca již od 3585 Kč |

Rezervujte si letenky směr Palma de Mallorca za akční ceny ještě dnes.

Palma de Mallorca - Mallorca - CK Fischer

Dovolenka s istotou silného partnera. Vyberte si zo zájazdov do Stredomoria či exotiky s najvyššou kvalitou služieb za skvelú cenu. Splňte si sen s CK Fischer.

Mallorca | Mallorca - poznávací zájezdy, Palma de Mallorca

Palma je významným středomořským přístavem. Díky turistickému ruchu se z Palmy stalo velkoměsto. Do své dnešní podoby byla Palma de Mallorca vytvářena od roku 1230, kdy město dobyl Jaume I., který nechal strhnout většinu maurských budov.

Palma de Mallorca - turistické informace, zajímavosti...

Město leží na jihozápadě ostrova. Jeho neznámější památkou je gotická katedrála La Seu, v jejíž blízkosti se nachází historický královský palác.

Palma De Mallorca | Letiště Václava Havla Praha, Ruzyně

To je Mallorca, nádherný ostrov, kde je hezky po celý rok.

Počasí Palma de Mallorca, Baleárské ostrovy, Španělsko dnes...

Počasí Palma de Mallorca, Baleárské ostrovy, Španělsko. Podrobná hodinová předpověď počasí, dnes 10.10.: zataženo, 25 °C, zítra 11.10.: déšť, 24 °C, pozítří 12.10.: dešťové přeháňky, 24 °C, výhled počasí na 10 dnů Palma de Mallorca (od 13...

Palma de Mallorca –

Palma de Mallorca (oficiálně pouze Palma, v katalánštině též Ciutat de Mallorca) je přístav na ostrově Mallorca ve Středozemním moři a hlavní město autonomního společenství Baleáry ve Španělsku.

Palma de Mallorca – Počasí, památky, parkování, doprava

Hlavní město ostrova Mallorca se jmenuje Palma de Mallorca. Nachází se jen pár kilometrů od hlavního mezinárodního letiště a autem se do centra dopravíte za ...

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky