Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

ruseni zájezdu tours tunisko

Útok v Egyptě povede k rušení zájezdů, tuší cestovky |

Cestovní kanceláře očekávají, že páteční útok ozbrojenců v rudomořském letovisku Hurgada povede k dalšímu snížení poptávky po zájezdech do Egypta. První klie...

Last Minute Tunisko Exim tours 2022 |

Dovolená Tunisko od CK Exim tours. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Tunisko za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Last Minute Tunisko Exim tours 2022 |

Dovolená Tunisko od CK Exim tours. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Tunisko za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Haló noviny

Hlavní cestovní kanceláře, které vozí klienty do Tuniska, hlásí zájem o změnu destinace či o storno pouze v sedmi až deseti procentech případů.

Naší jedinou prací je teď rušení zájezdů, říkají v cestovkách...

-LINE reportáž o koronaviru najdete ZDE „Rušíme zájezdy, na to stačí jeden člověk,“ popsal Tomáš Vlček aktuální situaci. Podle jeho odhadu přibližně 20 procent klientů ruší objednané zájezdy samo, zbývající zájezdy pak ruší cestovní...

Stornování zájezdu CK Fischer: Jak postupovat při rušení...

Já jsem stornovala zájezd dne 23.3., (termín 2.7.), kdy mi bylo sděleno jejich pracovníkem na chatu, že storno bude jen záloha 1490,- + pojištění 690,-/ osoba. Jsme dvě, tudíž celá záloha, s čímž jsem byla smířená.

Dovolená Tunisko 2022 | EXIM Tours

Toužíte po exotice u moře, která vás nezatíží finančně? Za 2,5 hodiny letu můžete být na dovolené v Tunisku a užívat all inclusive luxusu za skvělé ceny.

Tunisko poznávací zájezdy 2021/2022 | EXIM Tours

Poznávací zájezdy do Tuniska

Tunisko a Djerba all inclusive zájezdy 2022 | CK EXIM tours

V ceně all inclusive v Tunisku a na Djerbě máte neomezené množství jídla a pití, lehátka a slunečníky a ve většině hotelů také animační program či další služby.

Tunisko Exim tours | 1 Cestovní

Vydejte se s Exim tours na nejlepší dovolenou v Tunisku. Vyberte si z naši nabídky ten nejkrásnější hotel se zelenými zahradami a nechte se hýčkat.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky