Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

santorini výlet jižní kréta

Zájezd - Bájný ostrov Kréta - letecky - Cestovka Pohoda

Tento zájezd na Krétu je zaměřen na podrobné poznání největšího řeckého ostrova, který je pro návštěvníky přitažlivý svými přírodními…

Ostrov Santorini - Tipy na výlet Kréta

Sopečný ostrov Santorini patří k nejkrásnějším a zároveň také k nejvíce specifickým řeckým ostrovům. Díky této kombinaci přitahuje návštěvníky z celého světa a protože neleží daleko, můžete se na Santorini vypravit i z ostrova Kréta.

Kréta výlety

Kréta je ostrov mnoha možností. Čekají tu na vás nádherné historické památky včetně minojských paláců, zajímavé přírodní památky jako hluboké soutěsky a jeskyně, písčité pláže a zátoky s azurově čistým mořem a samozřejmě hlavní město...

Výlety Kréta – Santorini | Individuální dovolená na Krétě

Santorini Kombinace Pobytu Kréta – Santorini Navštivte vulkanický ostrov Santorini. Poznejte jeho výjimečnou architekturu, historii a památky a nakonec zažijte nezapomenutelný západ slunce s výhledem na Kalderu.

Kréta - Jižní Pobřeží - Řecko | Ideální

Bájná Kréta je velmi zvláštní ostrov. V době, kdy se na pevninské Řecko teprve dostávali první obyvatelé, na Krétě již byla vyspělá a rozvinutá civilizace.

Výlety na Santorini • Řecko • CK Blue Style

Úchvatné písčité i oblázkové pláže různých barev, od téměř bílé přes rudou až po černou, krásné bílé domky a kostelíky s modrými kupolemi, útulné hotely, mnohdy poskytující doslova božský výhled, malebná hornatá příroda svádějící k...

Výlety na Krétě • CK Blue Style

Výlet zakončíte návštěvou Archeologického muzea. Cena výletu nezahrnuje vstupné cca 15 EUR na osobu.

Dovolená na ostrově Santorini v Řecku - zajímavosti, památky a...

Když se řeknou řecké ostrovy, většině z nás se vybaví Kréta nebo Rhodos. Pozornost si však zaslouží i ty další. Třeba souostroví Santorini (nebo také Théra) ležící na rozhraní Egejského a Krétského moře.

Výlet Lodní výlet na ostrov Santorini - Kréta - Heraklion - CK...

Organizovaný výlet v destinaci Kréta - Heraklion. Popis, časový harmonogram a trasa, fotogalerie, cena. Rezervujte si dovolenou s výletem od CK Fischer.

Jižní Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |

Jižní Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Ierapetra, Kalamaki-Kréta, Kutsunari, Makris Yialos, Matala, Paleochora, Plakias.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky