Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

slovinsko u itálie

Slovinsko

ÚAMK - Asistenční služby pro motoristy, dopravní informace, autoškoly, turistické informace.

Dovolená ve Slovinsku | Travelking

Navštivte Slovinsko, zemi plnou krásné přírody a historických památek mezi Alpami a Středozemním mořem. Pobyt ve Slovinsku je ideální jak v zimě, tak v létě.

Vlajka Slovinska, hlavní město, nejvyšší hora, rozloha... | CK...

Informace o Slovinsku v kostce: hlavní město Slovinska, počasí, vlajka, rozloha, nejvyšší hora, obyvatelstvo, náboženství, jazyk, regiony…

Slovinsko - - poznávací dovolená, turistika...

Slovinsko je bývalý stát Jugoslávie. Vždy mělo silné vazby na západní Evropu, díky čemuž se od získání nezávislosti transformovalo v moderní a stabilní stát. L…

Požáry na slovinsko-italském pomezí - Varování |

Z důvodu rozsáhlých požárů na hranicích Slovinska a Itálie došlo k přerušení železničního spojení a uzavření některých úseků silnic.

Poznávací zájezd Slovinsko - Itálie, lázně - dovolená 2022 | CK...

Užijte si s námi poznávací zájezd do Slovinska s ubytováním u moře.Bled – Portorož – Sečovlje – Piran – Miramare – Terst – Koper… Celý popis

Slovinsko je malou zemí, kde na vás dýchne krásná příroda a...

Lublaň, Maribor, národní park Triglav nebo městečko Ptuj obsypané hrozny vína. Slovinsko je sice relativně malé, turistům má ale určitě hodně co nabídnout.

Slovinsko: Mapa |

Slovinsko má 47 kilometrů dlouhý pobřežní pás u Jaderského moře. Mořské pobřeží se táhne od hranic s Itálií k Chorvatsku. Přesto se podstatná část Slovinska se nalézá v povodí Černého moře.

Slovinsko – Wikipedie

Slovinsko (slovinsky Slovenija), plným názvem Slovinská republika (slovinsky zvuk Republika Slovenija [reˈpublika sloˈveːnija]), je středoevropský stát.

Hraniční přechody Itálie – Slovinsko • Objevuj Slovinsko

Hraniční přechody Itálie – Slovinsko: přehled nejvýznamnějších hraničních přechodů s užitečnými odkazy na mapu a popisem přechodů.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky