Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

spanělsko barcelona kraj památky

Barcelona | Kam se

A ať už navštívíte některou z vyhledávaných památek Barcelony nebo vystoupení španělských tanečníků a tanečnic, nebo zajdete na rybí, či jiné delikatesy okořeněné třeba španělskou koridou, určitě si Barcelonu zamilujete.

Nejnovější videogalerie: Španělsko III.: Barcelona - památky...

Nepřehlédnutelná je také gotická radnice Casa de la Ciutat nebo jedna z nejmonumentálnějších staveb, gotická katedrála svatého Kříže a svaté Eulálie, ve které najdeme sídlo barcelonského arcibiskupa.

Barcelona :: Španělsko

Barcelona je hlavním městem Katalánska, současně je i hlavním městem stejnojmenné provincie. Po Madridu je druhým největším španělským městem (1,5 milionu obyvatel, v aglomeraci téměř 3 miliony).

Úžasné pláže a krásné památky. To je dovolená v Barceloně...

Je léto a vy brouzdáte prstem po mapě a hledáte cíl své letošní dovolené. Objevilo se ale staré dilema. Osvědčená dobrá pláži a nebo památky? Obojí vám přinese Barcelona. JenProCestovatele vám přináší pár nápadů, jak si Barcelonu prožít...

Barcelona » Průvodce a tipy (2022)

Průvodce a tipy pro město Barcelona odpovědi na nejčastější dotazy a praktické informace k cestování a dovolené v Barceloně

Barcelona dovolená 2022, Španělsko - zájezdy od 300 CK - Invia

Dovolená Barcelona 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Barcelona, Španělsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Barcelona v kostce: Průvodce po památkách, dopravě a jídle...

Barcelona je přímo ideální destinací na malý výlet. Tady máte pro inspiraci spoustu užitečných informací a krásných fotek.

Znáte tyto zajímavosti o Barceloně? Navštivte město plné...

Barcelona je krásné španělské město, které omývají vody Středozemního moře. Poznejte její historii, památky i krásné pláže.

Barcelona - památky, zajímavosti, doprava, ubytování, letenky...

| Barcelona: Barcelona je opravdovým drahokamem na španělském pobřeží Středozemního moře. Bohatá historie a dynamická současnost tvoří z metropole Katalánska a zároveň druhého největšího města Španělského králo.

Praktický průvodce: Památky, které musíte v Barceloně vidět...

Jaké památky v Barceloně nesmíte minout? Poradíme vám, na co se zaměřit a co v tomto městě určitě nevynechat. Barcelona má tolik památek, že nebudete vědět, kam dřív.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky