Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

víkendová itálie zasažené koronavirem

Půjčka Covid: Bezúročný úvěr pro podnikatele zasažené...

Situace okolo nového typu koronaviru, který způsobuje nemoc Covid-19, je vážná. V posledních týdnech navíc zasáhla prakticky do všech oblastí běžného života. Kromě velkých obchodních center, restaurací a barů se zavírají také průmyslové...

Pomoc pro podnikatele zasažené koronavirem | Integra Centrum

Firmy v cestovním ruchu, pohostinství, hotelnictví apod. by mohly kvůli šíření nového typu koronaviru přijít řádově o desítky miliard korun. Stát již uvažuje o možnostech podpory těchto firem.

Pomoc České republice zasažené koronavirem |

Cerva, dodavatel ochranných pracovních pomůcek, pomůže České republice zasažené koronavirem. Využije svých vztahů v Číně ve snaze získat ochranné pomůcky.

Fotogalerie: Pravidelná linka ze zasažené oblasti koronavirem v...

Sliby o tom, že jihomoravské zastupitelstvo vedené hnutím ANO „rozlétá kraj“, se ke konci volebního období rozplynuly. Na brněnské letiště bude létat jediná linka - do Londýna.

Aktualita

Oblasti zasažené novým koronavirem uvedené v původním algoritmu (centrální Čína, provincie Hubei, Wuhan) byly změněny s odkazem na seznam oblastí s předpokládaným probíhajícím komunitním přenosem, přičemž je zde odkázáno na oficiální zdroj...

Praha připravila pomoc pro podnikatele zasažené koronavirem...

Nová výzva Covid Praha rozšíří možnost požádat Českomoravskou záruční a rozvojovou banku o poskytnutí záruky za úvěr komerční banky spolu s finančním příspěvkem na úhradu úroků.

„Jsme v tom jediní vymáchaní.“ Jak se žije v koronavirem...

Kvůli koronaviru se pozastavila těžba v dolech. V Karviné také stále platí přísnější opatření kvůli pandemii a do toho všeho začala plánovaná odstávka teplé vody. Místní obyvatelé své starosti ale nedávají na první pohled znát.

Fotografie plic zasažených koronavirem, ukazují lekaři...

‌Fotografie plic zasažených koronavirem 2019-nCoV od činskích lekařů. Výsledky počítačové tomografie 33leté pacientky jsou publikovány v časopise. Poznamenává se, že žena pracovala ve Wu-chanu, kde byl koronavirus poprvé zaregist

Chorvatsko otevřelo své hranice - Skalla CZ

Chorvatsko otevřelo své hranice - Skalla CZ

Francie dnes patrně oznámí 200.000 nákaz koronavirem, Itálie...

Paříž/Řím - Počet nově nakažených koronavirem ve Francii dnes večer překročí hranici 200.000 případů, uvedl francouzský ministr zdravotnictví François Braun. Itálie pak oznámila 100.000 nově infikovaných.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky