Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

www brela chorvatsko

Brela

Brela je osada na Makarské riviéře pod horským hřbetem Biokovo. První zmínky o osadě Brela pocházejí z 10. stol. jako Berulia. Dnešní osada byla postavena v nedávné době s příchodem obyvatel vesnic pod pohořím Biokovo.

Brela |

Jedno z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších chorvatských letovisek se jmenuje Brela a leží na Makarské riviéře.

Brela - Chorvatsko - nejkrásnější pláže na chorvatském pobřeží...

Městečka Brela a Gornja Brela leží mezi mořem a horským masivem Biokovo. Název chorvatské vesnice Brela pochází od starého slova brelo, co znamená vrelo, česky…

Brela, ubytování Brela - dovolená Chorvatsko 2022

Brela má několik místních částí (Jakiruša, Stomarica, Ščit, Podrače, Soline), které jsou propojeny několikakilometrovým chodníkem pro pěší.

Brela - Dovolená 2022 - CK Fischer

Zájezdy a ubytování v letovisku Brela v chorvatské Dalmácii. Přehled hotelů, pláž Punta rata, hory Biokovo, výlety. Objednejte dovolenou v Brele od CK Fischer.

Turistické sdružení Brela Chorvatsko

Vítejte na turistické sdružení oficiální Brela stránkách! Odpočiňte si u křišťálově čistým mořem, 6 km od pláží a přírodními krásami pohoří Biokovo. Brela jsou malé turistické město na Makarské riviéře.

Levné ubytování v apartmánech Brela, Chorvatsko

Brela Chorvatsko Jižní Dalmácie - Split - levné ubytování v soukromí a dovolená v Chorvatsku. Pokoje a apartmány Brela Chorvatsko - dovolená bez prostředníka, kontakt na majitele apartmánu

Levná dovolená Brela 2022 / 2023 [zájezdy, ubytování] |

Chcete vyrazit na pár dní do města Brela? Na si vyberete dovolenou podle vašich představ a za cenu, která vás nezruinuje.

Brela - Jídlo a pití |

Brela měla vždy pověst exkluzivního letoviska - díky vysoké kvalitě ubytovacích služeb, krásným plážím s roztroušenými skalisky, jejichž fotografie zdobí titulní strany průvodců, a borovým lesům, které pokrývají prudké svahy Biokova až k...

Dovolená Brela 2022

Užijte si dovolenou ve městě Brela v Makarská riviéra. Máme pro vás skvělou nabídku ubytování a zážitků k tomu.

Garance nejnižší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Pořiďte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst, ať už jsou známé svou krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky